Aneta Rygielska, Elżbieta Wójcik i Martyna Jancelewicz zdobyły po srebrnym medalu na Mistrzostwach Europy w boksie kobiet w czarnogórskiej Budvie.
Aneta Rygielska i Elżbieta Wójcik powtórzyły sukces z poprzednich Mistrzostwa Europy, które odbyły się w 2019 roku w Hiszpanii. Obie nasze reprezentantki są też brązowymi medalistkami Igrzysk Europejskich. Martyna Jancelewicz jest 2-krotną Młodzieżową Mistrzynią Europy.



W finałowych pojedynkach o złoty medal ME w Budvie nasze reprezentantki przegrały kolejono: Aneta Rygielska z Niemką Stefanie von Berge 1:4, Elżbieta Wójcik z Irlandką Aoife O’Rourke 0:5 i Martyna Jancelewicz z mistrzynią świata Litwinką Gabriele Stonkute 2:3.
SUZUKI MOTOR POLAND jest sponsorem POLSKIEGO ZWIĄZKU BOKSERSKIEGO, wspiera POLSKI BOKS OLIMPIJSKI oraz jest współorganizatorem cyklu SUZUKI BOXING NIGHT.
Jesienią 2022 roku pierwsza polska edycja globalnej akcji Suzuki Clean Ocean odbyła się w Augustowie, gdzie z młodzieżą szkolną sprzątaliśmy brzeg jeziora Necko.
Dowiedz się więcejSezon na wodzie trwa w najlepsze, a my chcemy zainteresowanym przypomnieć o Suzuki Marine Academy.
Dowiedz się więcejAuto Świat podsumował wyniki testów długodystansowych na dystansie 100 000 km samochodów segmentu B, przeprowadzonych w okresie ostatniego dziesięciolecia.
Dowiedz się więcejMiło nam poinformować o wyniku finałowej oceny dystrybutorów, którą na wszystkich rynkach świata jak co roku przeprowadziło Suzuki Motor Corporation.
Dowiedz się więcej