15 lutego w łomżyńskiej Hali Olimpijczyków Polskich odbędzie się 12 pojedynków reprezentantów Polski z Belgami w ramach boksu olimpijskiego.
W „biało-czerwonym” narożniku pojawią się trzy kobiety: Angelika Mięgoć, Karolina Ampulska i Wiktoria Hass. Kadrę mężczyzn będą reprezentować Jakub Krzpiet, Paweł Brach, Paweł Sulęcki, Damian Durkacz, Michał Jarliński, Nikodem Kozak i Jakub Straszewski. Wkrótce opublikujemy kompletną kartę walk.
Transmisja telewizyjna z gali boksu Suzuki Boxing Night 33 15 lutego o godz. 19.00.

Jesienią 2022 roku pierwsza polska edycja globalnej akcji Suzuki Clean Ocean odbyła się w Augustowie, gdzie z młodzieżą szkolną sprzątaliśmy brzeg jeziora Necko.
Dowiedz się więcejSezon na wodzie trwa w najlepsze, a my chcemy zainteresowanym przypomnieć o Suzuki Marine Academy.
Dowiedz się więcejAuto Świat podsumował wyniki testów długodystansowych na dystansie 100 000 km samochodów segmentu B, przeprowadzonych w okresie ostatniego dziesięciolecia.
Dowiedz się więcejMiło nam poinformować o wyniku finałowej oceny dystrybutorów, którą na wszystkich rynkach świata jak co roku przeprowadziło Suzuki Motor Corporation.
Dowiedz się więcej