22-letni Yudai Shinonaga, w poprzednim sezonie związany z klubem Warmia Olsztyn, wzmocnił drugi skład Korony Kielce. Paweł Golański, dyrektor sportowy Korony, scharakteryzował japońskiego piłkarza jako „ofensywnie ukształtowanego pomocnika, mogącego grać również na skrzydle”.
Shinonaga rozegrał w barwach Warmii Olsztyn 14 spotkań, w których strzelił 13 bramek oraz zanotował 7 asyst.
Japończyk wzmocnił skład drugiej drużyny Korony Kielce, z którą trenował w okresie przygotowawczym do sezonu 2022/23 w trzeciej lidze.
Jesienią 2022 roku pierwsza polska edycja globalnej akcji Suzuki Clean Ocean odbyła się w Augustowie, gdzie z młodzieżą szkolną sprzątaliśmy brzeg jeziora Necko.
Dowiedz się więcejSezon na wodzie trwa w najlepsze, a my chcemy zainteresowanym przypomnieć o Suzuki Marine Academy.
Dowiedz się więcejAuto Świat podsumował wyniki testów długodystansowych na dystansie 100 000 km samochodów segmentu B, przeprowadzonych w okresie ostatniego dziesięciolecia.
Dowiedz się więcejMiło nam poinformować o wyniku finałowej oceny dystrybutorów, którą na wszystkich rynkach świata jak co roku przeprowadziło Suzuki Motor Corporation.
Dowiedz się więcej