Na wielkiej gali w Warszawie oficjalnie poznaliśmy zwycięzców 8. edycji plebiscytu portalu moto.pl/Gazeta.pl. Grono jurorów oraz czytelnicy-internauci uznali, że najlepszym jednośladem roku (a to jedna z dwóch najbardziej prestiżowych kategorii) jest premierowe Suzuki GSX-R1000R. Nagrodę odebrali ambasadorzy Suzuki, Rafał Jemielita i Jarosław Maznas. Warto podkreślić siłę statystyk – tegoroczna edycja to 57 tys. oddanych głosów i aż 10 mln użytkowników, do których propozycje moto.pl dotarły tylko podczas ostatniego miesiąca. Za wszystkie głosy oddane na nowy jednoślad z Hamamatsu serdecznie dziękujemy.
Więcej: https://moto.pl/thebestofmoto/0,0.html lub moto.plSezon na wodzie trwa w najlepsze, a my chcemy zainteresowanym przypomnieć o Suzuki Marine Academy.
Dowiedz się więcejAuto Świat podsumował wyniki testów długodystansowych na dystansie 100 000 km samochodów segmentu B, przeprowadzonych w okresie ostatniego dziesięciolecia.
Dowiedz się więcejMiło nam poinformować o wyniku finałowej oceny dystrybutorów, którą na wszystkich rynkach świata jak co roku przeprowadziło Suzuki Motor Corporation.
Dowiedz się więcejInformujemy, że w salonach sieci Suzuki w Polsce można już składać zamówienia na samochody Vitara i S-Cross w nowej okolicznościowej serii „Fuji”.
Dowiedz się więcej